Kerkida.net

Τράττος και Σωτηρίου (Οι διαιτητές της αγωνιστικής)

05.01.2017 - 14:13

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 18ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Σάββατο, 07.01.2017 / 17:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΑΕΛ

            Στάδιο           :           ΤΣΙΡΕΙΟ
            Διαιτητής      :           Τράττου Λεόντιος
            Α' Βοηθός Διαιτητής         :           Χαραλάμπους Χαράλαμπος
            Β' Βοηθός Διαιτητής          :           Ιωάννου Αθηνόδωρος
            4ος Διαιτητής          :           Σκαπούλλης Χαράλαμπος
            Παρατηρητής Διαιτησίας :           Ξάνθου Ανδρέας
 
Σάββατο, 07.01.2017 / 17:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας

            Στάδιο           :           ΜΑΚΑΡΕΙΟ
            Διαιτητής      :           Δημητρίου Βασίλης
            Α' Βοηθός Διαιτητής         :           Καλογήρου Μάριος
            Β' Βοηθός Διαιτητής          :           Σάββα Γιώργος
            4ος Διαιτητής          :           Αναστασίου Ιωάννης
            Παρατηρητής Διαιτησίας :           Γεωργίου Ανδρέας
 
Σάββατο, 07.01.2017 / 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΕΚ

            Στάδιο           :           ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
            Διαιτητής      :           Σωτηρίου Λούκας
            Α' Βοηθός Διαιτητής         :           Λαζάρου Ιωάννης
            Β' Βοηθός Διαιτητής          :           Κυριάκου Αγγέλα
            4ος Διαιτητής          :           Νικολάου Γιώργος
            Παρατηρητής Διαιτησίας :           Σκαπούλλης Χρίστος
 
Κυριακή, 08.01.2017 / 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

            Στάδιο           :           ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
            Διαιτητής      :           Μασιάς Δημήτρης
            Α' Βοηθός Διαιτητής         :           Μιχαηλίδης Ανδρέας
            Β' Βοηθός Διαιτητής          :           Γεωργίου Παύλος
            4ος Διαιτητής          :           Ψευδιώτης Κώστας
            Παρατηρητής Διαιτησίας :           Γερασίμου Παναγιώτης
 
Κυριακή, 08.01.2017 / 17:00
ΑΠΟΕΛ - ΑΡΗΣ

            Στάδιο           :           Γ.Σ.Π
            Διαιτητής      :           Αθανασίου Νικόλας
            Α' Βοηθός Διαιτητής         :           Νικήτα Στέλιος
            Β' Βοηθός Διαιτητής          :           Εγγλέζου Νίκος
            4ος Διαιτητής          :           Νεοκλέους Νικόλας
            Παρατηρητής Διαιτησίας :           Δημητρίου Ανδρέας
 
Κυριακή, 08.01.2017 / 18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών - ΟΜΟΝΟΙΑ

            Στάδιο           :           Γ.Σ.Ζ
            Διαιτητής      :           Νεοφύτου Νεόφυτος
            Α' Βοηθός Διαιτητής         :           Μαρίνου Μιχάλης
            Β' Βοηθός Διαιτητής          :           Ανδρέου Π. Ανδρέας
            4ος Διαιτητής          :           Νικολαϊδης Χρίστος
            Παρατηρητής Διαιτησίας :           Καπιτανής Κώστας
 
Δευτέρα, 09.01.2017 / 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΑΕΖ Ζακακίου

            Στάδιο           :           DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
            Διαιτητής      :           Χριστοφή Τιμόθεος
            Α' Βοηθός Διαιτητής         :           Τζιωρτζής Ομηρος
            Β' Βοηθός Διαιτητής          :           Σαμάρα Νίκος
            4ος Διαιτητής          :           Τσούκκας Αβραάμ
            Παρατηρητής Διαιτησίας :           Αργυρού Μιχάλης

Close