Live το ντέρμπι και τα άλλα τρία

Τέσσερα ματς περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα για την 32η αγωνιστική του πρωταθλήματος CYTA και η ιστοσελίδα μας www.kerkida.net θα τα μεταφέρει ζωντανά κοντά σας με τη χορηγία της Bet On Alfa.

Για το πρώτο γκρουπ θα γίνει στο ΓΣΠ στις 17:00 το ντέρμπι ανάμεσα στην Ομόνοια και την ΑΕΚ που είναι πάρα πολύ σημαντικό για τους στόχους και των δύο ομάδων. Οι «πράσινοι» κυνηγούν θέση που οδηγεί στην Ευρώπη μέσω του πρωταθλήματος και η ομάδα της Λάρνακας θέλει να μείνει ζωντανή στη μάχη για τον τίτλο. Οι αποδόσεις για τη νίκη των δύο ομάδων είναι πολύ κοντά στη Bet On Alfa, καθώς η νίκη της Ομόνοιας είναι στο 2.60 και η νίκη της ΑΕΚ στο 2.50, με την ισοπαλία να είναι στο 3.25. Όσον αφορά τον αριθμό των γκολ που θα σημειωθούν στο 1.70 είναι το Under 2.5 goals και στο 2.00 το over 2.5 goals, ενώ για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες η απόδοση είναι στο 1.75.

Θα γίνουν σήμερα και τα τρία ματς του δεύτερου γκρουπ, εκεί όπου γίνεται η μάχη για την παραμονή με τη Δόξα να είναι στη δυσκολότερη θέση. Η προσφυγική ομάδα παίζει εκτός έδρας με τον Ερμή στις 16:00, στις 18:00 θα γίνει στο Δασάκι το Εθνικός – Καρμιώτισσα και στις 19:00 στο Τσίρειο το Άρης – Νέα Σαλαμίνα.
Προσφέρεται στη Bet On Alfa στο 1.90 η νίκη του Εθνικού, στο 3.50 η νίκη της Καρμιώτισσας και στο 3.35 η ισοπαλία. Το under 2.5 goals είναι στο 1.90, το over 2.5 goals στο 1.75 και για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες η απόδοση είναι στο 1.65.
Όσον αφορά τον αγώνα που θα γίνει στο Τσίρειο, η Bet On Alfa προσφέρει τη νίκη του Άρη στο 1.85, το διπλό της Νέας Σαλαμίνας στο 3.65 και η ισοπαλία στο 3.40. Το under 2.5 goals προσφέρεται στο 1.85 και το over 2.5 goals στο 1.75, ενώ η απόδοση για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες προσφέρεται στο 1.65.

Μην χάσετε ενημέρωση λεπτό προς λεπτό και για τους τέσσερις αγώνες από την ιστοσελίδα μας www.kerkida.net, με τη χορηγία της Bet On Alfa.