1.70 ο Απόλλωνας, 4.45 η ΑΕΛ

Το τελευταίο φετινό ντέρμπι της Λεμεσού θα γίνει στις 18:00 στο Τσίρειο στάδιο μεταξύ του Απόλλωνα και της ΑΕΛ με το κίνητρο να είναι μεγάλο και για τις δύο ομάδες.

Η ιστοσελίδα μας www.kerkida.net θα βρίσκεται από νωρίς στο Τσίρειο και θα μεταφέρει κοντά σας όλα όσα θα γίνουν με τη χορηγία της Bet On Alfa.

Ο Απόλλωνας τυπικά γηπεδούχος και διεκδικητής του τίτλου, έχει απόδοση στη Bet On Alfa για να πάρει τη νίκη 1.70, η ισοπαλία είναι στο 3.60 και η νίκη της ΑΕΛ στο 4.45. Το over 2.5 goals έχει απόδοση 1.95 και το under 2.5 goals 1.70, ενώ στο 1.95 είναι η απόδοση για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες.

Μην χάσετε από την ιστοσελίδα μας www.kerkida.net την ενημέρωση για το ντέρμπι της Λεμεσού λεπτό προς λεπτό, με δηλώσεις, παρασκήνια, φωτογραφίες, βίντεο και όλα όσα θα γίνουν στο Τσίρειο, με τη χορηγία της Bet On Alfa.