Live από το ΓΣΠ με Bet On Alfa

Ένα ακόμα βήμα προς την κατάκτηση του τίτλου θέλει να κάνει το ΑΠΟΕΛ στο σημερινό ντέρμπι με την Ανόρθωση στις 16:00 στο ΓΣΠ.

Η ιστοσελίδα μας www.kerkida.net με τη χορηγία της Bet On Alfa θα βρίσκεται εκεί και θα σας μεταφέρει ζωντανά όλα όσα θα γίνουν με πλήρη κάλυψη του ντέρμπι. Με ενημέρωση λεπτό προς λεπτό για την εξέλιξη του αγώνα, δηλώσεις, παρασκήνια, φωτογραφίες και βίντεο.
Το βαθμολογικό ενδιαφέρον είναι μονόπλευρο και αφορά το ΑΠΟΕΛ που είναι στην κορυφή της βαθμολογίας και διεκδικεί το πέμπτο σερί πρωτάθλημα. Προσφέρεται στη Bet On Alfa η νίκη του ΑΠΟΕΛ στο 1.30, η ισοπαλία στο 5.20 και η νίκη της Ανόρθωσης στο 8.30. Το over 2.5 goals είναι στο 1.70 και το under 2.5 goals στο 1.95, ενώ στο 2.15 είναι η απόδοση στη Bet On Alfa για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες.

Μην χάσετε αναλυτική ενημέρωση για όσα θα συμβούν στο ΓΣΠ από την ιστοσελίδα μας www.kerkida.net με τη χορηγία της Bet On Alfa.