Ζωντανά και η φιέστα με Bet On Alfa

Το πρωτάθλημα έχε κριθεί μαθηματικά από την προηγούμενη αγωνιστική και σήμερα θα γίνει η απονομή στο ΑΠΟΕΛ μετά το ματς με τον Απόλλωνα το οποίο θα αρχίσει στις 19:00 στο ΓΣΠ.

Η ιστοσελίδα μας www.kerkida.net θα βρίσκεται εκεί από νωρίς για να μεταφέρει κοντά σας όλα όσα θα γίνουν στον αγώνα και στη φιέστα, με τη χορηγία της Bet On Alfa.  Με τη ζωντανή ενημέρωση για τον αγώνα λεπτό προς λεπτό, δηλώσεις από τους πρωταγωνιστές, βίντεο και φωτογραφίες και άλλα πολλά.

Από πλευράς στοιχηματικών επιλογών, είναι και σήμερα πλούσιο το κουπόνι της Bet On Alfa. Για το ματς στο ΓΣΠ η νίκη του ΑΠΟΕΛ προσφέρεται στο 1.75, η νίκη του Απόλλωνα στο 4.10 και το ισόπαλο αποτέλεσμα στο 3.55. Στο 1.75 προσφέρεται το under 2.5 goals και στο 1.90 το over 2.5 goals, ενώ στο 1.80 είναι η απόδοση για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες.