''Θέλουμε χαρακτήρα να μην χάνουμε κανένα αγώνα'' (Δηλώσεις)

Διαβάστε όλα όσα λέχθηκαν στην συνέντευξη Τύπου μετά το τέλος του αγώνα ανάμεσα στον Ερμή και την Πάφο.

Το Στίβεν Πρέσλι που αποβλήθηκε εκπροσώπησε ο βοηθός του Νέιλ Μακφαρλαν...

Νέιλ Μακφαρλαν:  ''Πραγματικά είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την απόδοση των ποδοσφαιριστών μας.  Σε μια δύσκολη έδρα οι ποδοσφαιριστές μας δείξανε αποφασιστικότητα  και πάθος στον αγωνιστικό χώρο.  Για 50-60 λεπτά παίξαμε πολύ καλό ποδόσφαιρο και είχαμε αρκετές ευκαιρίες. Είμαι ευχαριστημένος με τον χαρακτήρα που έδειξαν στα τελευταία λεπτά και έτσι πήραμε τη πολύ σημαντική νίκη. Είχαμε χάσει από τον Ερμή στην έδρα μας και ξέραμε πόσο δύσκολο και απαιτητικό θα ήταν το παιχνίδι σήμερα. Το σημαντικό για μας είναι οι τρεις βαθμοί''.

Κώστας Καϊάφας: ''Συγχαρητήρια στην Πάφο, ήταν καλύτερη. Εμείς δεν είχαμε τα κατάλληλα τρεξίματα, αλλά αυτό που με στεναχώρησε περισσότερο είναι που δεν είχαμε τη νοοτροπία που είχαμε στα άλλα ματς που δεν θέλαμε να χάνουμε. Θέλουμε χαρακτήρα να μην χάνουμε κανένα αγώνα, να παλεύουμε και όταν χάνουμε να προβληματιζόμαστε. Θέλουμε να βλέπουμε τον επόμενο αγώνα και θέλουμε τους τρεις βαθμούς. Θα δουλέψουμε για να βελτιώσουμε την ομάδα για τη νέα σεζόν για να έχουμε μια ομάδα πολύ πιο δυνατή''.

Καλύψτε όλες τις τραπεζικές σας ανάγκες με το επιχειρηματικό πακέτο για κυπριακές επιχειρήσεις www.ccb.coop.com.cy»