ΛΕΒΙ: ''Επηρέασε η έξοδος του Σίλτενφελντ''

Διαβάστε όλα όσα δήλωσε ο προπονητής της Ανόρθωσης Ρόνυ Λέβι μετά την ήττα με 3-1 στο Τσίρειο κόντρα στον Απόλλωνα στο πλαίσιο της 7ης στροφής του Α’ Ομίλου.

''Καλησπέρα, είμαστε πολύ απογοητευμένοι από το αποτέλεσμα. Θα έλεγα πως αυτό το παιχνίδι χωρίζεται σε δύο μέρη. Στο α' ημίχρονο ήμασταν πολύ καλοί τακτικά, δεν είχαμε και την τόσο μεγάλη τακτική, ήμασταν όμως ενωμένοι και συγκεντρωμένοι και βρήκαμε και την κορυφαία ευκαιρία για να γίνει το 1-0. Σε τέτοιου είδους παιχνίδια, όταν δεν σκοράρεις σε τέτοιους είδους ευκαιρίες είναι επόμενο να δεχθείς γκολ. Και όπως φάνηκε και μετά την έξοδο του Σίλτενφελντ ενός από τους πιο έμπειρους και σημαντικούς ποδοσφαιριστές, επηρέασε την εικόνα της ομάδας και ξεκινήσαμε το β' ημίχρονο πολύ άσχημα. Δεχθήκαμε το γκολ, ανοιχθήκαν κάποιοι χώροι και αυτό είναι πολύ κακό όταν αγωνίζεσαι απέναντι στον Απόλλωνα. Συγχαρητήρια για τη νίκη''

Καλύψτε όλες τις τραπεζικές σας ανάγκες με το επιχειρηματικό πακέτο για κυπριακές επιχειρήσεις www.ccb.coop.com.cy»