ΠΕΤΕΦ: "Η τύχη ήταν μαζί μας/Πολύ καλές αναμνήσεις στην ΑΕΛ"

Δείτε όσα είπε ο Ιβάιλο Πέτεφ στην δημοσιογραφική διάσκεψη του ντέρμπι με την ΑΕΛ...

"Ήταν μέτριας ποιότητας το παιχνίδι. Ξεκινήσαμε καλά στο πρώτο 20λεπτο, σκοράραμε και για το μόνο που δεν είμαι ευχαριστημένος είναι πως μετά το γκολ είχαμε μια χαλαρώτητα που δεν μπορώ να εξηγήσω. Μέσα σε 3-4 λεπτά δεχθήκαμε δυο γκολ αν και δεν φαινόταν πως η ΑΕΛ μπορούσε να σκοράρει. Στο ποδόσφαιρο συμβαίνουν αυτά και πρέπει να μας γίνει μάθημα. Το 2ο ημίχρονο ήταν πιο ανοικτό, με ευκαιρίες. Η τύχη ήταν με την μεριά μας και καταφέραμε με δυο γκολ να πάρουμε τους τρεις βαθμούς που είναι πολύ σημαντικοί. Ευχαριστώ τους ποδοσφαιριστές μου και όσους οπαδούς μας ήρθαν. Εύχομαι καλή συνέχεια στην ΑΕΛ. Όλοι ξέρετε πως πέρασα πάνω από ένα χρόνο στην ΑΕΛ και έχω πολύ καλές αναμνήσεις"

Καλύψτε όλες τις τραπεζικές σας ανάγκες με το επιχειρηματικό πακέτο για κυπριακές επιχειρήσεις www.ccb.coop.com.cy»