Απόλλων-Δόξα Κ16 (Φωτορεπορτάζ/Δηλώσεις)

Στις νίκες επανήλθε η ομάδα του Απόλλωνα Κ16 κόντρα στη Δόξα παίρνοντας την νίκη με 3-1 εντός έδρας.

Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι στο πρώτο ημίχρονο με γκολ του Πέτρου Πίττα.  Στην επανάληψη ο Μενέλαος Χριστοδούλου έκανε το 2-0 ενώ 20 λεπτά αργότερα ήρθε η μειώση από την ομάδα της Κατωκοπιάς με απευθείας εκτέλεση φάουλ.  Το τελίκο 3-1 διαμόρφωσε ο Δημήτρης Παναρέτου στα τελευταία στάδια του αγώνα.

Το ΚΕΡΚΙΔΑ ΝΕΤ ήταν στο βοηθητικό γήπεδο του Τσιρείου και σας μεταφέρει πλούσιο φωτορεπορτάζ από τον αγώνα καθώς και δηλώσεις από τους Αντρέα Πατσαλίδη και Αντρέα Σωκράτους του Απόλλωνα.

**Μέσα στην εβδομάδα θα ακολουθήσουν δηλώσεις από τον σκόρερ του τρίτου τέρματος του Απόλλωνα Δημήτρη Παναρέτου.