K17 Aπόλλων-Άρης (Φωτορεπορτάζ/Δηλώσεις)

Νίκη για τον Απόλλωνα εντός έδρας με 4-2 κόντρα στον Άρη στη στροφή της 28ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Παίδων Κ17.

Το σκορ άνοιξε ο Pablo Αλεξανδράκης για τους γηπεδούχους στο 24' ενώ 3 λεπτά αργότερα ο Σωτήρης Ζαντής με ωραία κεφαλιά έγραψε το 2-0.  Στο δεύτερο μέρος ο Απόλλωνας έκανε το 3-0 με απευθείας κτύπημα φάουλ του Χρίστου Ζαμπά.  Ο Άρης μετά τις αλλαγές του ημιχρόνου μείωσε σε 3-2 με τέρματα των Παναγιώτη Έκκο και Χριστόδουλο Γεννάδιου.  Το τελικό 4-2 διαμορφώθηκε με γκολ του Χρίστου Κρεμμύδη.

Το ΚΕΡΚΙΔΑ ΝΕΤ ήταν στο Κοινοτικό Γήπεδο Ερήμης και σας μεταφέρει φωτορεπορτάζ από την αναμέτρηση καθώς και δηλώσεις από τον Κωνσταντίνο Βασιλείου ποδοσφαιριστή του Άρη.

**Τα επόμενα 24ωρα θα ακολουθήσουν δηλώσεις από τον Σωτήρη Ζαντή ποδοσφαιριστή του Απόλλωνα.