Σκοπευτικοί Κ. Σ. Τρούλλων

Εις μνήμη του μέλους του συλλόγου Ανδρέα Κωνσταντίνου...

•    Στη γενική κατάταξη και στην κατηγορία των κυνηγών κέρδισε ο Άκης Στεφανίδης, ενώ ο Ηλίας Γκαρτζώνης ήταν ο νικητής στους σκοπευτές.

Το διοικητικό συμβούλιο του Κυνηγετικού Συλλόγου «Γιώργος Καμηλάρης» Τρούλλων, διοργάνωσε σκοπευτικούς αγώνες στη μνήμη του κυνηγού και τέως δραστήριου μέλους του συλλόγου, αείμνηστου Ανδρέα Κωνσταντίνου. Οι αγώνες έγιναν σε σύνολο 40 δίσκων σε περιοχή δίπλα από το οίκημα του συλλόγου και τους αθλοθέτησε η εταιρία «ΟΙΚΟΣΥΝΘΕΣΕΙΣ CONSTRUCTION & DEVELOPING». Νικητής στη γενική κατάταξη αναδείχτηκε ο Άκης Στεφανίδης με 34/40, ο οποίος πήρε επίσης την πρώτη θέση στην κατηγορία των κυνηγών. Στην κατηγορία των σκοπευτών πρώτευσε ο Ηλίας Γκαρτζώνης με 33/40, ενώ στους βετεράνους σκοπευτές, ο Ανδρέας Εφέ πέτυχε 29/40 και στους βετεράνους κυνηγούς ο Παντελής Καμηλάρης 28/40. Ο Ηλίας Σταμπόλης ήταν ο νικητής στην κατηγορία των κυνηγών – μελών με 30/40, ο νεαρός Σωτήρης Κωνσταντίνου στους έφηβους με 27/40 και ο μικρός Σεραφείμ Σενέκης στους παίδες με 26/40, ενώ στην κατηγορία των κορασίδων η Ατζουλίνα Πορτοκαλή πήρε την πρώτη θέση με 10/20. Τέλος στο διαγωνισμό κόμπακ, τρεις αθλητές, οι Σωτήρης Κωνσταντίνου, Σταύρος Αναστασίου και Νικόλας Κυριάκου πέτυχαν το απόλυτο 10/10.

Στην τελετή βράβευσης των αγώνων, απονεμήθηκαν έπαθλα στους ακόλουθους αθλητές και αθλήτριες: