Φωτορεπορτάζ και φάσεις από Άγιο Τύχωνα

Μέσω της επίσημης σελίδας της η ΑΠΕΑ παρουσιάζει ρεπορτάζ, φωτογραφικό υλικό και βίντεο από το εκτός έδρας αγώνα κόντρα στον Άγιο Τύχωνα.

Το MATCH Report:

"Με ισοπαλία τέλειωσε ο σημερινός αγώνας της ομάδας μας με τον Αγιο Τυχωνα (2-2). Ξεκινήσαμε, σκοράροντας στο 2ο λεπτο με γκολ του Σταυρινου Στυλιανου (22νο). Στην συνεχεία η αντίπαλη ομάδα σκόραρε οπού και προηγήθηκε πριν την λήξη του Α ημιχρόνου. Στο Β ημίχρονο, οι παίκτες μας με πολύ πάθος και προσπάθεια, πάλεψαν, ανέβασαν στροφές, ισοφαρίσαν (με το γκολ επισης του Σταυρινου Στυλιανου) και ίσως μπορούσαμε να πάρουμε και την νίκη. Αρκετη ένταση επικράτησε μέχρι την λήξη του αγώνα! Πιστή και πάθος για τον επόμενο εντός έδρας αγώνα με την ομάδα της Πύλας. Με πολύ καλή διάθεση και πιστή να παίξουμε δυνατά για να πάρουμε τους 3 πόντους! ΟΛΟΙ διπλά στην ομάδα μας! ΜΠΟΡΟΥΜΕ!! #apeafc"