“Παρά τις πολλές ευκαιρίες…”

Το Φρέναρος F.C αναφέρεται μέσω της επίσημης σελίδας του στο ισόπαλο 2-2 με τον Σπάρτακο Κιτίου…

“Η ομάδα μας δεν κατάφερε στο σημερινό αγώνα απέναντι στο Σπάρτακο Κιτίου να πάρεις τους 3 πολύτιμους βαθμούς μένοντας στην ισοπαλία 2-2 που θα μας ανέβαζε στα ψηλά σκαλοπάτια της βαθμολογίας. Παρά τις πολλές ευκαιρίες που μας δόθηκαν ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο δεν καταφέραμε να φύγουμε με το ρόζ φύλλο της νίκης.

Σκόρερ για την ομάδα μας ο Σταύρος Ιωάννου φτάνοντας τα 3 γκόλ μέχρι τώρα και ο Τοφαλλής στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο υπέροχο κόσμο της ομάδας που δεν σταμάτησε λεπτό να στηρίζει την ομάδα. Επόμενο παιχνίδι το ερχόμενο Σαββάτο και πάλι εντός έδρας απέναντι στη Δόξα Παλιομετόχου με μοναδικό στόχο τους 3 βαθμούς νίκη η οποία θα μας ανεβάσει και άλλο ψηλά στη βαθμολογία”.