"Συνεχίζουμε δυνατά για να πάρουμε το πρωτάθλημα"

Παρά την ήττα της ομάδας στο ντέρμπι με τον Ονήσιλο, η διοίκηση της ΜΕΑΠ μοίρασε συγχαρητήρια στους ποδοσφαιριστές και στο προπονητικό τιμ του σωματείου, αναφέροντας πως τίποτα δεν σταματά την ομάδα από την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Η ανάρτηση της ΜΕΑΠ:

"Η ομάδα έχασε στο ντέρμπι με 1-0 και μένει δεύτερη στην βαθμολογία. Με ψηλά το κεφάλι έφυγε από το στάδιο Αγίας Ναπας. Το πρώτο ημίχρονο ήταν ένα ισοδύναμο παιχνίδι αλλά ο αντίπαλος μετά από ένα στημένο άνοιξε το σκορ και έτσι παρέμεινε το πρώτο ημίχρονο . Το δεύτερο ημίχρονο μόνο μία ομάδα υπήρχε στο γήπεδο και αυτή ήταν η ομάδα μας, αλλά δυστυχώς δεν καταφέραμε να το φέρουμε στα ίσα . Συγχαρητήρια στους παίκτες μας αλλά και στον προπονητή μας. Συνεχίζουμε δυνατά δεν μας σταματά τίποτα για να πάρουμε το πρωτάθλημα. Σήμερα φάνηκε στο γήπεδο ποια ομάδα το αξίζει. Η ομάδα που 90 λεπτά παίζει ποδόσφαιρο!!!".