Μεταγραφές
Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής
Ορίστηκαν οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας.
20η Αγωνιστική
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 19:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝ
Βαθμολογία
ΑΠΟΕΛ
63
AEK
62
Άρης
60
Ομόνοια
58
Πάφος FC
56
Ανόρθωση
48
Απόλλωνας
43
Εθνικός Ά.
39
ΑΕΛ
39
Ν. Σαλαμίνα
38
Καρμιώτισσα
28
Δόξα
22
Οθέλλος
20
ΑΕΖ
17