(Στιγμιότυπα) ΠΟΞ – Χαλκάνορας

Η Ξυλοτύμπου πέτυχε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας, αφού νίκησε με 3-2 τον Χαλκάνορα την αγωνιστική που μας πέρασε.

Δείτε την ανάρτηση της ομάδας της Ξυλοτύμπους και τα στιγμιότυπα μέσα από την κάμερα της Promoteway:

"Tα στιγμιότυπα της πρώτης μας φετινής νίκης επί του Χαλκάνορα Ιδαλίου με 3-2.
Πραγματικά ήταν μια πολύ μεγάλη και τεράστια νίκη με τον τρόπο που ήρθε. Σίγουρα όλοι όσοι αγωνίστηκαν τα έδωσαν όλα ώστε να έρθει η πολυπόθητη νίκη όμως δεν μπορούμε να μην δώσουμε τα εύσημα μας στον τερματοφύλακα μας Αντρέα Ευσταθίου που απέκρουσε πέναλτυ στο τελευταίο λεπτό του αγώνα και στον αρχηγό μας Παντελή Ταύρου που ευστόχησε στις καθυστερήσεις σε πέναλτυ πετυχαίνοντας το δεύτερο προσωπικό του τέρμα που έδωσε και τη νίκη στην ομάδα μας.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον κόσμο της Ξυλοτύμπου που ήρθε στο γήπεδο και στήριξε την ομάδα της κοινότητας μας. Έτσι τον θέλουμε πάντα να είναι δίπλα μας.