Την Κυριακή δεν μπορεί να έχει δυο πρόσωπα

Στην τελευταία αναμέτρηση με τον Άρη, το ΑΠΟΕΛ είχε παρουσιάσει δυο πρόσωπα. Ένα πολύ κακό στο πρώτο ημίχρονο όπου βρέθηκε να χάνει με 2-0 και τελείωσε το 45λεπτο με 10 παίκτες και ένα εντελώς διαφορετικό στο δεύτερο ημίχρονο όπου λίγο έλειψε με αριθμητικό μειονέκτημα, να φύγει ακόμα και με βαθμολογικό κέρδος.

1

Στοίχημα στη Novibet

Η Novibet κατέχει άδεια κλάσης Β από την ΕΑΣ με αριθμό Β022. Απαγορεύεται η συμμετοχή σε άτομα κάτω των 18 ετών .Παίξε υπεύθυνα. www.safergambling.gov.cy. Η δημοσίευση συνιστά πληρωμένη διαφήμιση εκ μέρους και για λογαριασμό της Novibet

Ο Σα Πίντο είχε προσεγγίσει λάθος εκείνον τον αγώνα, επιτρέποντας με την στρατηγική του, να δώσει στον Άρη την δυνατότητα να εφαρμόσει το μεγαλύτερο του όπλο που είναι το επιθετικό transition.

Την Κυριακή αναμένεται να ακολουθήσει την άλλη συνταγή.

Αυτή που του έφερε δυο νίκες μέσα στην Λευκωσία. Δίνοντας βάθος στην άμυνα και προσπαθώντας να επαναλάβει ότι είχε πετύχει με το γκολ του Ντονγκαλά στην πιο πρόσφατη νίκη επί της Ελαφράς Ταξιαρχίας. Γιατί ο Άρης έχει επίσης αδυναμίες και μια από αυτές είναι το αμυντικό του transition