ΜΑΤΣΑΡΑ και... ΑΠΟΕΛ στα τελευταία 4 δευτερόλεπτα! (Φώτος)

Με ντέρμπι κορυφής συνεχίστηκε απόψε το πρωτάθλημα Futsal. Στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής το ΑΠΟΕΛ επικράτησε με 2-1 της Ομόνοιας, με γκολ στα 4 δευτερόλεπτα πριν το τέλος!

Παίξε στην Parimatch με €100 bonus, Live Streaming, 300+ ειδικά στοιχήματα σε Κύπρο, Ελλάδα, Αγγλία και σε όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα & ίσως τα καλύτερα Odds της αγοράς!

Το ΦΙΛΜ του αγώνα.

-Έναρξη.

-Τέσσερα λεπτά στο ντέρμπι, χωρίς κάποιο γκολ.

-Προσεκτικές οι δύο ομάδες, δυνατά μαρκαρίσματα. Παραμένει το 0-0 στο δεκάλεπτο.

-ΓΚΟΛ για το ΑΠΟΕΛ. 2:47 για το τέλος του ημιχρόνου ο Ράφαελ με ωραίο σουτ... ανοίγει το σκορ.

-ΓΚΟΛ και άμεση απάντηση από πλευράς Ομόνοιας! Ο Ιωάννου 1:37 για το τέλος του ημιχρόνου ισοφαρίζει σε 1-1.

-Τέλος ημιχρόνου στο 1-1.

-Ξεκίνησε το β' μέρος.

-Πέρασε το πρώτο δεκάλεπτο στην επανάληψη, παραμένει το 1-1.

-ΓΚΟΛ για το ΑΠΟΕΛ! ΦΟΒΕΡΗ εξέλιξη στο παιχνίδι, με το ΑΠΟΕΛ να σκοράρει 4 δευτερόλεπτα πριν το τέλος με τον Ιακώβου και να κερδίζει με 2-1!