Kerkida.net

hellenic-logo

Οι ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ της τελευταίας αγωνιστικής

17.05.2019 - 13:01

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 10ης  αγωνιστικής  της 2ης φάσης του Πρωταθλήματος CYTA.

Α’ όμιλος

Σάββατο, 18.05.2019 / 18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΕΛ Λεμεσού

                Στάδιο  :              Γ.Σ.Π
                Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Πέτρου Πέτρος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μαρίνου Μιχάλης
                4ος Διαιτητής    :               Κώστα Ροβέρτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας

Κυριακή, 19.05.2019 / 19:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

                Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος/Επιστροφή
                Διαιτητής            :               Σωτηρίου Λούκας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Βίκτωρος Σωτήρης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Χρίστου Ε. Χρίστος
                4ος Διαιτητής    :               Νεοφύτου Νεόφυτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

Κυριακή, 19.05.2019 / 19:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

                Στάδιο  :               AEK ARENA
                Διαιτητής            :               Ψευδιώτης Κώστας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Εγγλέζου Νίκος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Γκίνος Γιώργος
                4ος Διαιτητής    :               Κωνσταντίνου Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

Β’ όμιλος

Σάββατο, 18.05.2019 / 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου  - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

                Στάδιο  :               ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
                Διαιτητής            :               Τράττου Λεόντιος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μιχαηλίδης Ανδρέας
                4ος Διαιτητής    :               Τσούκκας Αβραάμ
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Σάββατο, 18.05.2019 / 19:00
Ε.Ν Παραλιμνίου - ΑΛΚΗ Ορόκλινης

                Στάδιο  :               ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
                Διαιτητής            :               Δημητρίου Βασίλης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Σωτηρίου Μιχάλης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
                4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας       
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος

Θυμίζουμε το διαιτητικό τιμ στην σημερινή αναμέτρηση

19:00 Ερμής – Πάφος F.C.
Στάδιο:  N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος/Επιστροφή
Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Νικήτα Στέλιος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ηροδότου Ξένια
4ος Διαιτητής: Αναστάση Αναστάσης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης

Close