ΜΠΕΖΙΑΚ/ Πού να ήξερε... (φώτος)

Ο Ρομάν Μπέζιακ εντάχθηκε στο ρόστερ του ΑΠΟΕΛ με στόχο και σκοπό να βοηθήσει την ομάδα να πετύχει τους στόχους της, σκοράροντας αρκετά γκολ.

Πριν από λίγους μήνες, όταν βρέθηκε αντιμέτωπος με την Εθνική μας ομάδα, στα προκριματικά του Nations League, δεν θα μπορούσε να φανταστεί ότι θα βρεθεί αντίπαλος και συμπαίκτης με κάποιους εξ αυτών σε σωματειακό επίπεδο.

Παίξε στην Parimatch με €100 bonus, Live Streaming, 300+ ειδικά στοιχήματα σε Κύπρο, Ελλάδα, Αγγλία και σε όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα & ίσως τα καλύτερα Odds της αγοράς!

Στην κύρια φωτογραφία, ο Μπέζιακ αγκαλιά με τους παίκτες του Απόλλωνα, Βασιλείου και Παπουλή, στο ματς που έγινε στη Σλοβενία στις 16 Οκτωβρίου. Σε εκείνο το παιχνίδι (1-1) είχε αγωνιστεί βασικός για 45 λεπτά. Ως αλλαγή αγωνίστηκε στο β΄ ημίχρονο του αγώνα που έγινε στο ΓΣΠ (σ.σ 2-1 νίκη για την Εθνική μας, στις 9 Σεπτεμβρίου).

Δείτε τον 29χρονο Σλοβένο φορ σε… δράση από τους πρόσφατους αγώνες με το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα...