(Θετικά ΣΧΟΛΙΑ Ομονοιατών) Αναγνώρισαν την προσπάθεια

Οι πράσινοι έκαναν ένα πολύ καλό πρώτο ημίχρονο στο ντέρμπι με την ΑΕΚ στην ΑΡΕΝΑ. Μπορεί στο τέλος αυτό που μετρά να είναι το αποτέλεσμα και η ήττα ωστόσο ο κόσμος της Ομόνοιας έδειξε μέσω σχολίων στα social media πως αναγνωρίζει την προσπάθεια.

Το κλαμπ ανέβασε μια φωτογραφία με το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα στη Λάρνακα και μεγάλο μέρος των σχολίων του κόσμου ήταν θετικά.

Οι Ομονοιάτες που βρέθηκαν στο γήπεδο ή παρακολούθησαν τον αγώνα από το σπίτι, αναγνώρισαν την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών του Ολίβα, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο.

Το τριφύλλι δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες τις οποίες δεν κατάφερε να μετατρέψει σε γκολ (ΔΕΙΤΕ τις όλες εδώ) ενώ παρουσιάστηκε πολύ διαβασμένο κλέβοντας πολλές μπάλες, μη επιτρέποντας στην ΑΕΚ να κάνει το δικό της παιχνίδι.

Δείτε κάποια από τα σχόλια του κόσμου της ομάδας τα οποία καθρεφτίζουν ουσιαστικά αυτά που γράφουμε:

• Δεν πειράζει Ομόνοια μου !!
  • Epezame emis mapa ederen i aek
  • Bravo levendes...mono perifaneia!!
  • PROXOROUME......Eimaste sto sosto dromo
  • Vamos omonoia!!!!
  • Den pirazi einai mia nea arxh xriazetai upomoni
  • I omada ehtes itan kalliteri pou tin aek ekikloforouse sosta tin mapa tse edimiourgise fasis pou an o portaris tous en itan se etsi forma mpori to pehnidi na itan tse 0-3