ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ και στο Κ17!

Εντυπωσιακή εξελίσσεται η χρονιά για το ΑΠΟΕΛ. Μετά την επιτυχία των αντρών με την κατάκτηση του πρωταθλήματος και το νταμπλ στο Κ19 εδώ και λίγα λεπτά οι γαλαζοκίτρινοι πανηγυρίζουν την κατάκτηση του πρωταθλήματος Κ17.

Δύο αγωνιστικές πριν το τέλος το ΑΠΟΕΛ κερδίζοντας τη Σαλαμίνα στο ΠΑΣΚΑΛ με 6-1 αναδείχθηκε πρωταθλητής, έχοντας 15 νίκες και μία μόνο ήττα!

ΠΑΙΞΕ ΣΤΗΝ PARIMATCH ΜΕ CASHOUT, €5 BONUS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ, 100% BONUS ΕΓΓΡΑΦΗΣ, CASHBACK, 100% ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ LIVE, ΔΩΡΑ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!

ΤΟ LIVE της ιστοσελίδας μας..

Το ΑΠΟΕΛ προηγείται με 4-1 και σε λίγη ώρα οι νεαροί άσοι των γαλαζοκιτρίνων θα πανηγυρίσουν την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

*** Τα τρία τέρματα του ΑΠΟΕΛ στο πρώτο ημίχρονο σημείωσε ο Νικόλας Νεοκλέους. Με πέναλτι του Χρίστου σκόραραν οι ερυθρόλευκοι που είχαν ισοφαρίσει προσωρινά.

*** Έχασε πέναλτι το ΑΠΟΕΛ. Με 10 παίκτες η Σαλαμίνα.

*** 4-1 για το ΑΠΟΕΛ στα μέσα του Β΄μέρους με τον Σταύρο Γαβριήλ.

*** 5-1 για τους πρωταθλητές στο 70΄ με τέρμα του Χαράλαμπου Μιραλλάη.

*** 4ο γκολ για τον Νεοκλέους, 6-1 το ΑΠΟΕΛ.