Kerkida.net

Β΄ Κατηγορία-Ορισμοί διαιτητών για την 8η αγωνιστική

08.11.2018 - 14:35

Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας...

Παρασκευή, 9 Νοεμβρίου 2018

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
19:00
Στάδιο ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
19:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

Close