Ηττήθηκε αλλά πάει ΤΕΛΙΚΟ! (βίντεο/φώτος)

Στον τελικό του Κυπέλλου Coca – Cola Γ’ Κατηγορίας & Επίλεκτης ΣΤΟΚ η Ολυμπιάς Λυμπιών! Παρά την ήττα με 2-1 από την Ομόνοια Ψευδά, πήρε την πρόκριση αφού είχε κερδίσει με 1-0 στο πρώτο ματς. Μαζί με τον Διγενή Μόρφου θα διεκδικήσει τον τίτλο. Το www.kerkida.net ήταν στο Κοινοτικό Στάδιο Ψευδά...

Η ΕΞΕΛΙΞΗ

-6’ Ευκαιρία για Ψευδά. Κεφαλιά του Κατσιαρή, αποκρούει ο Μούντουκου!

-11' ΓΚΟΛ 1-0 η Ομόνοια με σουτ του Αδάμου εντός περιοχής! Ισοφαρίζουν το σκορ του πρώτου αγώνα οι γηπεδούχοι

21’ Τετάστια ευκαιρία για την Ολυμπιάς! Σουτ του Πρατζιώτη εντός περιοχής μόλις άουτ

35’ ΓΚΟΛ. Μακρινο σουτ και 1-1 με τον Κυπριανού! Φοβερό γκολ για την Ολυμπιάδα

45+2' ΓΚΟΛ 2-1 η ομάδα του Ψευδά με κεφαλιά του Παναγιώτου!

-Τέλος ημιχρόνου

-58’ Χωρίς τη μεγάλη φάση το δεύτερο μέρος ακόμα. Πιο επικίνδυνοι οι γηπεδούχοι

-75' Κεφαλιά του Αδάμου για την Ομόνοια Ψευδά, η μπάλα λίγο έξω

-80’ Κόκκινη για τον τερματοφύλακα του Ψευδά, για χέρι εκτός περιοχής σε τετ-α-τετ με τον Γεωργίου

-Κάτω από τα δοκάρια ο Αχιλλέως αφου είχαν ολοκληρωθεί οι τρεις αλλαγές

-86’ Σουτ του Πέζουνου για την Ολυμπιάς, απόκρουση του Αχιλλέως!

-88’ Κεφαλιά του Χάτζιαρου για τον Ψευδά λίγο άουτ