Μεγάλη νίκη για το ΘΟΙ/ΑΕΚ Λειβαδιών

Μεγάλη νίκη για το ΘΟΪ/ΑΕΚ Λειβαδιών επί του Λεύτερου Δαλιού. Η ενημέρωση από την ομάδα:

Μεγάλη Νίκη για την ομάδα μας με 2-1 απέναντι στο Λεύτερο Δαλιού, και πανάξια πρόκριση στο μεγάλο τελικό του Κυπέλλου Κυπελλούχων για πρώτη φορά στην ιστορία της ομάδας μας.
Για την ομάδα μας σκόραραν ο Σωτήρης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 45’ λεπτό και ο Λένος στο 85’ λεπτό. Η ομάδα του Λεύτερου ισοφάρισε στο 54’λεπτό της αναμέτρησης αλλά η ομάδα μας βρήκε τα ψυχικά αποθέματα να σκοράρει και να πάρει την πρόκριση στο τελικό της διοργάνωσης.
Στο τελικό η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την ομάδα του Λένα Λεμεσού το Σάββατο (20/4/2019) η ώρα 16:30 στο Κοινοτικό στάδιο Κοράκου.

Στον χθεσινό αγώνα για τη ομάδα μας αγωνίστηκαν:

Ενδεκάδα: Π.Πιτσιλλίδης, Γ.Κουλλαπής, Ν.Κόκκινος, Α.Γιάγκου, Η.Αλεξάνδρου, Τ.Ανδρέου, Μ.Μιχαήλ, Σ.Μιχαήλ, Γ.Παναγή, Π.Παναγιώτου, Λ.Γεωργίου.

Αλλαγές: Κ. Κουτσαντώνης, Δ. Παναγιώτου, Α.Λαμπής.