"Ο αντίπαλος τιμώρησε τα λάθη μας"

Μέσα από ανάρτηση του ο Ακρίτας Χλώρακας αναφέρεται στην πρώτη ήττα της ομάδας, από το ΘΟΙ Λακατάμιας....

Η ανάρτηση:

"Η ομάδα μας βρέθηκε νωρίς να χάνει με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο, ο αντίπαλος τιμώρησε τα λάθη μας στην άμυνα και βρεθήκαμε να κυνηγάμε το σκορ, κάπως έτσι ξεκίνησε και το δεύτερο ημίχρονο με τον αντίπαλο να πετυχαίνει και τρίτο γκολ πάλι από δικό μας λάθος.

Κάπου εκεί ξυπνήσαμε, πιέσαμε τον αντίπαλο και πετύχαμε το γκολ με τον Τότι Λουκαίδη. Κάποιες ευκαιρίες που βρήκαμε στην επανάληψη δεν αξιοποιήθηκαν και καπως έτσι τελείωσε ο αγώνας και δεχτήκαμε την πρώτη ήττα.

Όπως και μετά της νίκες της ομάδας έτσι και τώρα στην ήττα σκύβουμε το κεφάλι και δουλεύουμε για τον επόμενο αγώνα.Συγχαρητήρια στην ομάδα του ΘΟΙ για την νίκη της".