"Βλέπουμε το επόμενο παιχνίδι"

Μέσα από ανάρτηση της στα social media το γραφείο τύτπου της ΜΕΑΠ σχολίασε την ήττα της ομάδας από την Αναγέννηση Δερύνειας, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος.

Η ανάρτηση:

Την ήττα με 3-0 γνώρισε η ομάδα μας στην Δερύνεια με αντίπαλο την τοπική Αναγέννηση.
Στο πρώτο ημίχρονο η αντίπαλος μας κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο και προηγήθηκε με 2-0. Στην επανάληψη ανεβήκαμε , είχαμε κατοχή της μπάλας και κάποιες ευκαιρίες να μειώσουμε και να ξαναμπούμε στο παιχνίδι αλλά η μπάλα δεν μας έκανε το χατήρι. Μοιραία δεχτήκαμε και τρίτο γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα για να διαμορφωθεί το τελικό 3-0.

Συγχαρητήρια στην Αναγέννηση Δερύνειας για την νίκη της και εμείς βλέπουμε το επόμενο παιχνίδι το ερχόμενο Σάββατο στην έδρα μας με αντίπαλο τον ΑΡΗ Λεμεσού.

Η ομάδα μας αγωνίστηκε με τους... Χατζηαδαμίδη , Λιασίδη , Paul , Τάκη Κωνσταντίνου , Μηνά , Σέργιο , Παναγιώτη Παναγιώτου , Σιαπάνη , Μούζουρα , Νίνο και Πάνο Δημητρίου ενώ πέρασαν σαν αλλαγή οι Ρένος Ηροδότου , Γιώργος Κώστα και Μιχάλης Κλαρκ.