ΤΕΛΙΚΑ αποτελέσματα Κυπέλλου

Τρεις οι σημερινοί αγώνες σήμερα για τον θεσμό του Κυπέλλου Coca Cola και η ιστοσελίδα μας www.kerkida.net σας μετέφερε ζωντανά την εξέλιξή τους...

Τα ΤΕΛΙΚΑ αποτελέσματα είναι...

ΕΡΜΗΣ Αραδίππου 3-0 ΑΚΡΙΤΑΣ Χλώρακας

-Σέντρα στο ματς.

-ΓΚΟΛ για τον  Ερμή στον 1ο λεπτό, με δυνατό σουτ του Ντα Σίλβα μέσα από την περιοχή.

-22' ΓΚΟΛ για τον Ερμή και 2-0, με πλασέ του Κονέ από το ύψος της περιοχής.

-42' Καλή στιγμή για τον Ερμή, με πλασέ του Κονέ δύσκολα σε κόρνερ ο Πέρντριου.\

-Τέλος πρώτου ημιχρόνου

-Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

-58' ΓΚΟΛ για τον Ερμή και 3-0 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι από τον Ντα Σίλβα.

-62 Σουτ του Ακαλέ έδιωξε δύσκολα ο Φιρινίδης.

-Τέλος αγώνα.

Ερμής: Φιρινίδης, Καραγκούνης, Γαβριήλ, Παπαθανασίου, Ντα Σίλβα, Καϊσερλίδης, Αλαμπρίτης, Χολτ, Βαλλιάνος, Παντελή, Κονέ.

Ακρίτας: Πέρντριου, Ευριπίδου, Μπαλαμπανίδης, Ακαλέ, Σιαήλης, Ζήνωνος, Κυριάκου, Κυριακίδης, Τσοκκάς, Παρασκευά, Καλαϊτσίδης.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας 4-0 Π.Ο Ξυλοτύμπου 2006

-ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό με τον Πεχλιβάνη στο 10'.

-ΓΚΟΛ! Στο 20' διπλασιάζει τα τέρμα του ο Ολυμπιακός με τον Κα.

-Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

-55' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό με τον Στέλιο Ανδρέου.

-74' ΓΚΟΛ και πάλι για τους μαυροπράσινους με τον Σωτηρίου.

-Τέλος αγώνα

Ολυμπιακός: Καραδαής, Ψάλτης, Γαρουφαλιάς, Κα, Πεχλιβάνης, Ανδρέου, Σωτηρίου, Κοστόφ, Κυριάκου, Χάνι, Χαραλάμπους.

Ξυλοτύμπου: Πανούσης, Πολυκάρπου, Ενρίκε, Αλμέιδα, Ατάρντο, Σάντος, Σκχουρτζ, Δημητρίου, Μαχαιρίδης, Κόνινγκς, Μελάς.

ΚΟΥΡΗΣ Ερήμης 0-11 ΑΕΚ

-ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ στο 15΄ με τον Ναράνχο.

-22' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ με τον Φλοριάν Τολεμές. Ο άσος της ΑΕΚ ευστόχησε από τα έντεκα βήματα σε πέναλτι που κέρδισε ο Ναράνχο.

-ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ. Στο 30' η ομάδα της Λάρνακας κάνει το 3-0 με τον Ναράνχο.

-32' Σουτ του Μακρή, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Πιερή.

-42' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ, με δυνατό σουτ του Ανδρέα Μακρή.

-45' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ και πάλι με τον Φλοριάν.

-51' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ με τον Φλοριάν.

-53' ΓΚΟΛ και πάλι για την ΑΕΚ με τον Πλάνας.

-68' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ, με αυτογκόλ του Καρεκλά.

-70' Και τέταρτο γκολ για τον Φλοριάν που κάνει το 9-0.

- 78' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ. Ο Ναράνχο κάνει το 10-0.

-90' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ με τον Αναστασίου και 11-0.

Τέλος αγώνα.

Κούρης: Πιερή, Κωνσταντινίδης, Καρεκλάς, Ανδρονίκου, Κωνσταντίνου, Παναγίδης, Αντωνίου, Μιχαήλ, Παρούτης, Κουλουτέρης, Άλβες.

ΑΕΚ: Τέουκενς,Τάντι, Τρουγιόλς, Σπόλιαριτς, Νάντο, Χέιτλι, Μαρτίνες, Πλάνας, Τολεμές, Ναράνχο, Μακρής.

**Ο αγώνας ανάμεσα σε Άρη και Εθνικό αναβλήθηκε λόγω των θετικών κρουσμάτων κορωνοϊού που βρέθηκαν στην ομάδα της Άχνας.