Φιλική νίκη με Πάβλοβιτς και... αυτογκόλ το ΑΠΟΕΛ

Φιλική νίκη 2-1 για το ΑΠΟΕΛ το βράδυ της Πέμπτης, επί του Διγενή Μόρφου, στον "Pari Match Αρχάγγελο". Η ομάδα του Τόμας Ντολ κέρδισε με γκολ του Πάβλοβιτς και αυτογκόλ ενώ για την προσφυγική ομάδα σκόραρε ο Νεοφύτου.

ΠΑΙΞΕ ΣΤΗΝ PARIMATCH ΜΕ CASHOUT, €5 BONUS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ, 100% BONUS ΕΓΓΡΑΦΗΣ, CASHBACK, 100% ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ LIVE, ΔΩΡΑ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!

O Tόμας Ντολ παρέταξε εντεκάδα τόσο με παίκτες που δεν έπαιξαν στα προκριματικά - ή έπαιξαν λίγο - όσο και με κάποιους που πήραν αρκετό χρόνο συμμετοχής.

Το σκορ στο ημίχρονο ήταν 1-0 για το ΑΠΟΕΛ, με αυτογκόλ στο 3ο λεπτό. Στο 63' ο Πάβλοβιτς έκανε το 2-0 και δυο λεπτά αργότερα ο Νεοφύτου διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Αρχική εντεκάδα: Waterman, Γκέντζογλου, Hallenius, De Vincenti, Matic, Jakolis, Joazinho, Μακρής, Αλωνεύτης, Vidigal, Mihajlovic