ΤΑΜΑΡΙ: Δέχθηκε τις Πρώτες Βοήθειες/Πηγή ΚΙΝΔΥΝΟΥ στα 45'

Ένα ημίχρονο αγωνίστηκε ο Μούσα Αλ Τάμαρι (πέρασε αλλαγή στο 46') στην ήττα της Ιορδανίας με 1-0 από την Αυστραλία.

Ο Ιορδανός άσος στα 45 λεπτά ήταν ιδιαίτερα κινητικός και αποτέλεσε πηγή κινδύνου για την εστία των "καγκουρό".

Με όμορφες ενέργειες και δυο τελικές ο Αλ Τάμαρι έφτασε κοντά στην ισοφάριση αλλά ο κίπερ των Αυστραλών είπε εντυπωσιακά το "όχι".

ΠΑΙΞΕ ΣΤΗΝ PARIMATCH ΜΕ CASHOUT, €5 BONUS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ, 100% BONUS ΕΓΓΡΑΦΗΣ, CASHBACK, 100% ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ LIVE, ΔΩΡΑ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

ωωωδδ

Να σημειώσουμε πως στο 69' ο ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ δέχθηκε κτύπημα και πέρασε εκτός για λίγο ούτως ώστε να δεχθεί τη περιποίηση του ιατρικού τιμ.

Όπως είδαμε με τη παρουσία του δεν ήταν κάτι που τον επηρέασε αφού στα τελευταία λεπτά ήταν ο κινητήριος μοχλός για το γκολ της ισοφάρισης κάτι που τελικά δεν ήρθε.