Καρμιώτισσα- Άρης: Πρώτη νίκη με τεσσάρα... πάνω στον Άρη! (Φώτος)

Η Καρμιώτισσα πέτυχε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα και το έκανε με τρόπο εκκωφαντικό αφού νίκησε με 4-1 τον Άρη, στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος!

itez - ΕΔΩ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΚΡΥΠΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

enter " "

Η ομάδα των Πολεμιδιών άνοιξε το σκορ με το Ρόσι, με τον Άρη να μένει στη συνέχεια με 10 παίκτες, αλλά να καταφέρνει να ισοφαρίζει με τον Μπένγκτσον. Τα τελευταία τρία γκολ για τους γηπεδούχους ήρθαν στο τελευταίο μισάωρο, με τους Κατσαντώνη, Τσουκαλά και Φουρ).

Η ιστοσελίδα μας www.kerkida.net ήταν στο "Στ. Κυριακίδης" και σας μετέφερε ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα...

-Σέντρα στο ματς.

-10' Xωρίς τη μεγάλη φάση το πρώτο δεκάλεπτο του αγώνα.

-11' Κίτρινη κάρτα στον Ντούμπια για διαμαρτυρίες, ζήτησε πέναλτι ο παίκτης της Καρμιώτισσας για χέρι.

-20' Ο Άρης έχει την κατοχή το πρώτο εικοσάλεπτο.

-22' Συρτό σουτ του Μπένγκτσον δεν ανησυχεί ο Ανέστη.

-23' Σκοράρει η Καρμιώτισσα, αλλά δεν μετράει το γκολ. Ελέγχθηκε η φάση υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ ο Ντούμπια που πέτυχε το γκολ.

-30' Στο έδαφος ο Γκομίς. Αποχωρεί με φορείο.

a

-33' Ο Μαγιαμπέλα στη θέση του Γκομίς.

34' Κίτρινη κάρτα στον Γιαγκό για φάουλ πάνω στον Ματθαίου

-37' Δεν υπάρχουν πολλές φάσεις στο παιχνίδι. Σε χαμηλό τέμπο ο ρυθμός του αγώνα.

-43' Μπαλιά προς τον Ρόσι, βγαίνει και διώχνει με τα πόδια ο Βανά.

-44΄ Κεφαλιά του Ρόσι μετά από εκτέλεση κόρνερ άστοχη.

-Οχτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

-45+2' Σουτ του Μοντόρ, κοντράρει η μπάλα και καταλήγει σε κόρνερ.

-45+6' Κίτρινη κάρτα στον Κοβάσεβιτς.

-45+7' Κίτρινη κάρτα στον Μοντόρ.

-Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

-Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

-46' Τριπλή αλλαγή για τον Άρη. Έξω οι Στεπίνσκι, Μοντόρ και Νίκολιτς. Μέσα οι Κακόριν, Σζόκε και Μπαμπίκα.

-237 εισιτήρια κόπηκαν στο σημερινό ματς.

-55' Στο έδαφος ο Αγγελή. Μεταφέρεται εκτός..

-57' Κίτρινη κάρτα στον Ουρόσεβιτς.

-Επιστρέφει ο Αγγελή.

-59' Κεφαλιά του Κακόριν μετά από εκτέλεση κόρνερ άστοχη.

-60' Ο Αγγελή δεν μπόρει να συνεχίσει. Στη θέση του περνά ο Κατσαντώνης.

-64' ΓΚΟΛ για την Καρμιώτισσα. Ο Κατσαντώνης σέντραρε με τον Ρόσι να σκοράρει με κεφαλιά.

-68' Δεύτερη κίτρινη στον Γιαγκό που αφήνει την ομάδα του με 10 παίκτες

-69' Ισοφαρίζει ο Άρης σε 1-1 με τον Μπένγκτσον.

-79' ΓΚΟΛ, 2-1 για την Καρμιώτισσα με σουτ του Κατσαντώνη.

-84' Nέα ευκαιρία για την Καρμιώτισσα. Έκανε σουτ ο Κατσαντώνης, διώχνει σε κόρνερ ο Βανά.

-89' NEO ΓΚΟΛ, 3-1 για την Καρμιώτισσα με τον Τσουκαλά να σκοράρει από κοντά με προβολή μετά από κόρνερ του Θεοδώρου.

-90+2' Απίστευτο 4-11!!! ΓΚΟΛ με τον Φουρ. Ο άσος της ομάδας τον Πολεμιδιών σούταρε και νίκησε τον Βανά.

-Τέλος αγώνα.

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ: Ανέστης, Μαλόνε, Ντούμπια, Νεοφύτου, Φουρ, Τσουκαλάς, Ρόσι, Γκραντινάρου, Αγγελή, Κοβάσεβιτς, Ματθαίου.

Στον πάγκο οι: Σπόλιαριτς, Άντος, Μελετίου, Αβραάμ, Μιχαήλ, Θεοδώρου, Γκριμπακίν, Ταβελούδης, Κατσαντώνης, Σταύρου.

ΑΡΗΣ: Βανά, Καζού, Μπένγκτσον, Στεπίνσκι, Γκομίς, Γιαγκό, Νίκολιτς, Στρούσκι, Μπρόρσον, Μοντνόρ, Ουρόσεβιτς.

Στον πάγκο οι: Σωφονίου, Ζάντρο, Γιαντάλ, Κακόριν, Σπόλιαριτς, Δημητρίου, Μαγιαμπέλα, Σάβο, Σζόκε, Μπαμπίκα, Σουμάνσκι.

Την αρθρογραφία της 11ης αγωνιστικής προσφέρει το γραφείο πωλήσεων μεταχειρισμένων αυτοκινήτων Car4you.