ΠΑΜΠΟΣ: "Οι 300-400 είναι εδώ/Κάνει περήφανη την Κύπρο το ΑΠΟΕΛ"

Δείτε τι δήλωσε ο Πάμπος Χριστοδούλου στη διάσκεψη τύπου του Μακαρείου μετά τη μεγάλη νίκη επί του ΑΠΟΕΛ...

"Συμφωνώ. Τα πρώτα 20-25 λεπτά το ΑΠΟΕΛ ήταν καλύτερο. Μπορούσε να σκοράρει. Όμως για μας πρώτα απ΄ όλα κερδίσαμε δυο παιδιά. Από εκεί και πέρα πατούσαμε καλύτερα. Ήρθε ο τραυματισμός του Ενόχ αλλά βρήκαμε τα πατήματα μας και σκοράραμε. Στο δεύτερο ημίχρονο κινδυνεύσαμε να δεχτούμε την ισοφάριση. Στο δεύτερο γκολ τέλειωσαν όλα και πήραν τον δρόμο τους. Είμαι σίγουρος πως το ΑΠΟΕΛ θα βρει τον δρόμο του. Δεν μπορείς να κρίνεις το ΑΠΟΕΛ από έναν παιχνίδι. Σε πολλά παιχνίδια είχαμε πολλές ευκαιρίες και δεν σκοράραμε, σήμερα δεν είχαμε πολλές αλλά καταφέραμε να σκοράρουμε. Ευχαριστώ τον κόσμο μας. Οι 300-400 είναι εδώ. Εύχομαι στο ΑΠΟΕΛ καλή συνέχεια. Είναι μια ομάδα που κάνει περήφανη την Κύπρο."