ΠΑΜΠΟΣ/"Μπορεί να ήταν πολύ διαφορετικό το σκορ..."

Οι δηλώσεις του Πάμπου Χριστοδούλου μετά το τέλος του αγώνα με τη Δόξα...

Ο Κύπριος κόουτς του Ολυμπιακού είπε για τη μεγάλη νίκη με 6-2...

"Πάλι δεν ξεκινήσαμε καλά τον αγώνα και μείναμε πίσω στο σκορ. Οι παίκτες είναι αδικαιολόγητοι να μην πατούν καλά στα πρώτα λεπτά και θα μπορούσε να ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Μετά το 2-1 είχαμε τις φάσεις και για άλλο γκολ. Ήρθε η ισοφάριση και η Δόξα ήταν καλύτερη στο ξεκίνημα του 2ου ημιχρόνου. Όμως στη συνέχεια και μετά το 3-2, παίξαμε καλό ποδόσφαιρο και είχαμε κυριαρχήσει. Όλοι οι παίκτες βοήθησαν και αυτοί που έπαιξαν ως αλλαγή. Στο τέλος πήραμε μια μεγάλη νίκη, αλλά μπορεί να ήταν πολύ διαφορετικό το σκορ αν εκμεταλλευόταν τις ευκαιρίες της η Δόξα. Θέλω να ευχαριστήσω τους οπαδούς μας, ήταν ξανά κοντά μας. Αξίζουν συγχαρητήρια στους παίκτες. Κάποιοι έπαιξαν με προβλήματα. Να ευχηθώ καλή συνέχεια στον φίλο μου Ερανοσιάν και στη Δόξα. Είμαι σίγουρος ότι η Δόξα θα βρει το δρόμο της. Είχαμε κι εμείς τα ίδια προβλήματα στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος που δεν σκοράραμε".