Σημαντικό διπλό με ανατροπή το ΑΠΟΕΛ

Ο φουτσαλικός ΑΠΟΕΛ επικράτησε με 5-2 εκτός έδρας της ΑΕΚ στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Σπουδαίο ματς στο "Κίτιον" με τους γηπεδούχους να προηγούνται στο ημίχρονο με 2-0 και τους "γαλαζοκίτρινους" να φέρνουν τούμπα το ματς στο δεύτερο μέρος και να παίρνουν την νίκη.

Το kerkida.net ήταν στο Κίτιον Αθλητικό Κέντρο και σας μετέφερε την εξέλιξη του αγώνα.

-Σέντρα στο παιχνίδι.

-Απομένουν δέκα λεπτά για την λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Λίγο καλύτερο μέχρι στιγμής το ΑΠΟΕΛ.

-ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ στο 12' με σουτ του Ενρίκε.

-ΓΚΟΛ. Στο 13' κάνει το 2-0 η ΑΕΚ με τον Αποστόλου.

-Ημίχρονο.

-Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

-22' ΓΚΟΛ για το ΑΠΟΕΛ με τον Σκαρπάρη.

-25' ΓΚΟΛ για το ΑΠΟΕΛ με τον Ομήρου, ισοφαρίζουν σε 2-2 οι "γαλαζοκίτρινοι".

-28' ΓΚΟΛ για το ΑΠΟΕΛ με τον Ομήρου (πέναλτι).

-37΄ ΓΚΟΛ για το ΑΠΟΕΛ με τον Ιακώβου.

-38' ΓΚΟΛ και πάλι για το ΑΠΟΕΛ με τον Ψηλογένους.

-Τέλος αγώνα.

Η ΑΕΚ άρχισε τον αγώνα με τους: Οδυσσέως, Παττίκη, Κουππαρή, Ενρίκε, Χατζιηορδάνου.

To ΑΠΟΕΛ άρχισε τον αγώνα με τους: Ψηλογένους, Ομήρου, Σοροκάπα, Ιακώβου, Σκαρπάρης.

Γίνε τώρα συνδρομητής σε ένα από τα αθλητικά πακέτα της Cablenet, για να απολαμβάνεις όλη τη δράση