Κ16 Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ (Φωτορεπορτάζ)

H Kαρμιώτισσα πανηγύρισε σπούδαια νίκη κόντρα στο ΑΠΟΕΛ εντός έδρας με 3-2 στην 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ16.

Οι "γαλαζοκίτρινοι" προηγηθήκαν με 2-0 στο ημίχρονο με τον Σταύρο Γεωργίου να σκοράρει δις (19', 27').  Στο δεύτερο μέρος οι γηπεδούχοι κέρδισαν πέναλτι στο 52' και μείωσαν με τον Στυλιανό Ρίκκου.  Ο αρχηγός της Καρμιώτισσας Θωμάς Θεοδώρου έφερε το ματς στα ίσα στο 69' και ο Ανδρέας Χαραλάμπους έκανε την ολική ανατροπή στις καθυστερήσεις πανηγυρίζοντας έτσι την πολύ μεγάλη νίκη.

σ

Η Καρμιώτισσα μετά την τέταρτη νίκη ανέβηκε στην 5η θέση με 13 βαθμούς ενώ το ΑΠΟΕΛ έπεσε 3ο με 15 βαθμούς γνωρίζοντας την δεύτερη ήττα στο πρωτάθλημα.

ΠΑΙΞΕ ΣΤΗΝ PARIMATCH ΜΕ CASHOUT, €5 BONUS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ, 100% BONUS ΕΓΓΡΑΦΗΣ, CASHBACK, 100% ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΟ LIVE, ΔΩΡΑ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Την επόμενη αγωνιστική το ΑΠΟΕΛ θα φιλοξενήσει την ΕΝΠ ενώ η Καρμιώτισσα θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Οθέλλο Αθηαίνου.

Η ιστοσελίδα μας ΚΕΡΚΙΔΑ ΝΕΤ ήταν στο Δημοτικό Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας και σας μεταφέρει φωτορεπορτάζ από την αναμέτρηση.

***Τα επόμενα 24ωρα θα ακολουθήσουν δηλώσεις από τον αρχηγό της Καρμιώτισσας και σκόρερ του τέρματος της ισοφάρισης Θωμά Θεοδώρου.