Cablenet/ Μεταδόσεις (ΑΠΟΕΛ/ΑΝΟ)

Close
Cablenet/ Μεταδόσεις (ΑΠΟΕΛ/ΑΝΟ)

Πλούσιο το αθλητικό πρόγραμμα της CABLENET. Δείτε αναλυτικά τις τηλεοπτικές μεταδόσεις για τις ημερομηνίες 18-24.9.20.

Μάχες στο Γιουρόπα Λιγκ για τις ομάδες μας. Την Πέμπτη στις 21:00 το ΑΠΟΕΛ και στις 21:30 η Ανόρθωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Παρασκευή    18/9    

18:15    live    PRE – GAME ΕΡΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)         

19:00    live    ΕΡΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)                 

22:00    live    OLYMPIQUE LYONNAIS - NÎMES OLYMPIQUE (LIGUE 1)                     
    
Σάββατο    19/9    

16:00    live    CLERMONT FOOT 63 - TOULOUSE FC (LIGUE 2)                         

17:45    live    PRE – GAME ΠΑΦΟΣ FC - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)     

18:00    live    RC LENS - FC GIRONDINS DE BORDEAUX (LIGUE 1)                     

18:30    live    ΠΑΦΟΣ FC - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)             

22:00    live    STADE RENNAIS FC - AS MONACO (LIGUE 1)                         

Κυριακή    20/9    

14:00    live    OGC NICE - PARIS SAINT-GERMAIN (LIGUE 1)                         

16:00    live    FC METZ - STADE DE REIMS (LIGUE 1)                             

16:00    live    MONTPELLIER HÉRAULT SC - ANGERS SCO (LIGUE 1)                     

18:05    live    FC NANTES - AS SAINT-ÉTIENNE (LIGUE 1)                             

19:45    live    PRE – GAME ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)         

20:05    delay    RC STRASBOURG ALSACE - DIJON FCO (LIGUE 1)                     

20:30    live    ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)                 

22:00    live    OLYMPIQUE DE MARSEILLE - LOSC LILLE (LIGUE 1)                     

00:00    delay    STADE BRESTOIS 29 - FC LORIENT (LIGUE 1)                         

Δευτέρα    21/9    

21:45    live    AJ AUXERRE - ESTAC TROYES (LIGUE 2)                             

Τετάρτη    23/9    

21:30        ΧΩΡΙΣ VAR (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)                                 

Πέμπτη    24/9    

20:15    live    PRE – GAME ΑΠΟΕΛ - HSK ZRINJSKI MOSTAR (UEL 3RD QUALIFYING ROUND)     

21:00    live    ΑΠΟΕΛ - HSK ZRINJSKI MOSTAR (UEL 3RD QUALIFYING ROUND)             

21:30    live    FC BASEL - ΑΝΟΡΘΩΣΗ (UEL 3RD QUALIFYING ROUND)