DAILY TOP 3: Δυνατές αναμετρήσεις για την La Liga 2 στο online betting της Meridianbet!

* Το παρακάτω δελτίο τύπου αποτελεί πληρωμένη διαφήμιση

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Στην Ισπανία δεν χαμπαριάζουν από Παγκόσμιο Κύπελλο με την δράση να συνεχίζεται κανονικά στην La Liga 2.

To DAILY TOP 3 της Meridianbet επιλέγει τα τρία καλύτερα ματς της 19ης αγωνιστικής.

Μπούργκος – Ειμπάρ:

*Η Μπούργκος ισοβαθμεί στην κορυφή με την Λας Πάλμας έχοντας από 34 βαθμούς, στην 6η θέση η Ειμπάρ με 30.

*Οι γηπεδούχοι μετρούν μόλις δύο ήττες στο πρωτάθλημα.

*Δύσκολο διπλό για την Μπούργκος στο ματς με την Πονφεραντίνα όπου επικράτησε με 2-1.

*Επιστροφή στις νίκες για την Ειμπάρ κερδίζοντας με 2-1 την Ουέσκα.

*NG στα 7/9 μεταξύ τους παιχνίδια.

Λεβάντε – Πονφεραντίνα:

*Στην 4η θέση η Λεβάντε με 31 βαθμούς, 20η η Πονφεραντίνα με 17.

*Αήττητο σερί εννέα αγώνων για τους γηπεδούχους στο πρωτάθλημα.

*Η Λεβάντε πήρε μια σημαντική νίκη την περασμένη Κυριακή με 1-0 επί της Μάλαγα.

*Μόλις μία νίκη στα δώδεκα τελευταία παιχνίδια για την Πονφεραντίνα στην La Liga 2.

*Οι φιλοξενούμενοι έχουν την χειρότερη άμυνα στο πρωτάθλημα με παθητικό 27 γκολ.

Μάλαγα – Γρανάδα:

*Προτελευταία πλασάρεται η Μάλαγα με 14 βαθμούς, στην 7η θέση η Γρανάδα με 28.

*Μία νίκη για την Μάλαγα στις εφτά τελευταίες αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα.

*Ήττα με 1-0 από την Λεβάντε στην προηγούμενη αγωνιστική για τους γηπεδούχους.

*Επιστροφή στις επιτυχίες για την Γρανάδα που επικράτησε με 3-1 της Αλαβές.

*Η τελευταία νίκη της Μάλαγα σε αγώνες με αντίπαλο την Γρανάδα ήταν στις 25/04/17.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!