ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ  (13 – 25 Οκτωβρίου)

Close

Τετάρτη 13-10-2021

 

20:00   Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Start)

21:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

21:45   Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μονακό (Novasports4)

22:00   Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

00:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

 

Πέμπτη 14-10-2021

 

20:00   Ευρωλίγκα 4η αγωνιστική: Ζενίτ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)

20:45   Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ούνιξ Καζάν (Novasports Start)

21:00   Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια (Novasports Prime)

21:00   Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)

23:00   Playmakers (Novasports Prime)

 

Παρασκευή 15-10-2021

 

19:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Ανόβερο-Σάλκε (Novasports3)

20:00   Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports4)

20:00   Ευρωλίγκα: Μονακό-Μπαρτσελόνα (Novasports Start)

21:00   Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Κολωνία (Novasports3)

21:30   Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές (Novasports5)

22:00   Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports2)

22:00   EFL Championship 12η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports6)

00:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)


 

Σάββατο 16-10-2021

 

14:30   EFL Championship: Φούλαμ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)

16:00   Matchday Live (Novasports Prime)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μάιντς (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα (Novasports4)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Λειψία (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ (Novasports Start)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Λιλ (Novasports2)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη (Novasports Prime)

21:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 4η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Τριέστε (Novasports5)

21:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονακό (Novasports2)


 

Κυριακή 17-10-2021

 

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Νις (Novasports2)

14:00   EFL Championship: Σουόνσι-Κάρντιφ (Novasports Start)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

15:30   Pre Game Show ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)

16:00   Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2)

18:00   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λανς (Novasports4) 

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τσιταντέλα-ΣΠΑΛ (Novasports4)

21:30 Αγώνες ΜΜΑ: Eagle FC (Novasports6)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λοριάν (Novasports2)

21:45   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Βενέτσια (Novasports5)

22:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports Prime)


 

Δευτέρα 18-10-2021

 

Τρίτη 19-10-2021

 

20:00   Eurocup 1η αγωνιστική: Άνκαρα-Λεβαλουά (Novasports Start)

20:30   Eurocup: Αμβούργο-Παρτίζαν (Novasports3)

21:00   Eurocup: Τρέντο-Μπανταλόνα (Novasports5)

21:30   Eurocup: Βαλένθια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)

22:00   Eurocup: Γκραν Κανάρια-Τσεντεβίτα (Novasports4)

 

Τετάρτη 20-10-2021

 

19:30   Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ανδόρα (Novasports Prime)

20:30   Eurocup: Ουλμ-Μπουντούτσνοστ (Novasports4)

21:00   Eurocup: Μπουρζ-Βενέτσια (Novasports Start)

 

Πέμπτη 21-10-2021

 

20:00   Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)

20:00   Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)

21:05   Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)

21:30  Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν (Novasports4)

22:00   Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

 

Παρασκευή 22-10-2021

 

19:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

19:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 11η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Αμβούργο (Novasports3)

20:00   Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Start)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Μάιντς-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

21:30   Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μονακό (Novasports5)

22:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Σεντ Ετιέν-Ανζέ (Novasports2)

22:00   Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ (Novasports4)


 

Σάββατο 23-10-2021

 

14:30   EFL Championship 14η αγωνιστική: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports2)

16:00   Matchday Live (Novasports Prime)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports5)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντόρτμουντ (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)

17:00   EFL Championship: Κόβεντρι-Ντέρμπι (Novasports News)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Κλερμόν (Novasports4)

18:15   Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports2)

19:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Γκλάντμπαχ (Novasports3)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

21:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 5η αγωνιστική: Φορτιτούντο Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)

21:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μπρέστ (Novasports2)

 

Κυριακή 24-10-2021

 

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports4)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σαντχάουζεν-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

15:30   Pre Game Show Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)

16:00   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

16:00   Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports4)

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports2)

19:15   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)

20:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: ΣΠΑΛ-Κόμο (Novasports5)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

21:45   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σάσαρι-Μπρέσια (Novasports4)

22:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος (Novasports Prime)


 

Δευτέρα 25-10-2021