ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (15 – 27 Σεπτεμβρίου)

Close

Τετάρτη 15-9-2021

 

Πέμπτη 16-9-2021


 

Παρασκευή 17-09-2021

 

18:00 Προκριματικά Μουντιάλ Γυναικών 1η αγωνιστική: Ελλάδα-Γαλλία 

(Novasports Prime)

19:00   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 4η αγωνιστική: Κόμο-Φροζινόνε (Novasports4)

19:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 7η αγωνιστική: Σάλκε-Καρλσρούη (Novasports2)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Χέρτα-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Μετς (Novasports2)


 

Σάββατο 18-9-2021

 

13:30   Super League Triathlon Championship Series Τζέρσεϊ – Αγγλία (Novasports3)

14:30   EFL Championship 8η αγωνιστική: Χαλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports4)

14:30   Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 1η ημέρα (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Μπόχουμ (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Φράιμπουργκ (Novasports4)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Αουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)

17:00   EFL Championship: Πρέστον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports News)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Λιλ (Novasports2)

19:30   Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Λειψία (Novasports3)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Αμβούργο (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μπορντό (Novasports Start)

22:30   Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)


 

Κυριακή 19-09-2021

 

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports Prime)

14:30   Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 2η ημέρα (Novasports6)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σεν Πάουλι-Ινγκολσταντ (Novasports Start)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

18:00   Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports4)

18:15   Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Παναιτωλικός (Novasports2)

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)

20:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Αϊντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου: Πάρμα-Κρεμονέζε (Novasports5)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2)

22:30   Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)


 

Δευτέρα 20-09-2021

 

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 5η αγωνιστική: 

Φροζινόνε-Μπρέσια (Novasports4)


 

Τρίτη 21-09-21

 

15:00 Bundesliga Golden Shoe Award (Novasports3)

20:00 Προκριματικά Μουντιάλ Γυναικών 2η αγωνιστική: Ελλάδα-Καζακστάν 

(Novasports Prime)


 

Τετάρτη 22-09-21

 

17:45   Pre Game Show Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης  (Novasports2)

18:15   Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)

TBC Η Ώρα των πρωταθλητών - Α’ μέρος (Novasports Prime)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μονακό-Σ.Ετιέν (Novasports3)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Ρενς (Novasports6)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μπορντό (Novasports Start)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Τρουά (Novasports6)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Μαρσέιγ (Novasports Start)

22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών - Β’ μέρος (Novasports Prime)


 

Πέμπτη 23-09-21

 

Παρασκευή 24-09-21

 

19:30 Β’ κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 8η αγωνιστική: Χαϊντενχάιμ-Ντάρμσταντ (Novasports3)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπάγερν (Novasports Prime)

22:00 EFL Championship 9η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)



 

Σάββατο 25-9-2021

 

14:30   EFL Championship: Ρέντινγκ-Μίντλεσμπρο  (Novasports2)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Χέρτα (Novasports2)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Λεβερκούζεν-Μάιντς (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Κολωνία (Novasports4)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Χοφενχάιμ-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports Start)

17:00   EFL Championship: Μπόρνμουθ-Λούτον (Novasports6)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ (NovasportsPrime)

20:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Στρασβούργο-Λιλ (Novasports2)

21:30   H Ώρα των πρωταθλητών – Α’ μέρος (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χάνσα Ροστόκ-Σάλκε (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Μονπελιέ  (Novasports2)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λοριάν  (Novasports Start)

23:30 Superleague Triatlon: Μαλιμπού (Novasports5)

 

Κυριακή 26-09-2021

 

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Ρεν (Novasports Prime)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Διναμό Δρέσδης-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Στουτγκάρδη (Novasports3)

18:00   Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Μονακό (Novasports2)

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός

 (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική: Τερνάνα-ΣΠΑΛ 

(Novasports Start)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λανς (Novasports2)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρέντο-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5)

22:30   Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)


 

Δευτέρα 27-09-2021

 

17:15   Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάνννα-ΟΦΗ (Novasports2)

19:00 Pre Game Show Ατρόμητος-Άρης (NovasportsPrime)

19:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Άρης (Novasports Prime)