Τετάρτη 15-9-2021
Πέμπτη 16-9-2021
Παρασκευή 17-09-2021
18:00 Προκριματικά Μουντιάλ Γυναικών 1η αγωνιστική: Ελλάδα-Γαλλία
(Novasports Prime)
19:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 4η αγωνιστική: Κόμο-Φροζινόνε (Novasports4)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 7η αγωνιστική: Σάλκε-Καρλσρούη (Novasports2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Χέρτα-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Μετς (Novasports2)
Σάββατο 18-9-2021
13:30 Super League Triathlon Championship Series Τζέρσεϊ – Αγγλία (Novasports3)
14:30 EFL Championship 8η αγωνιστική: Χαλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports4)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 1η ημέρα (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Μπόχουμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Φράιμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Πρέστον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Λιλ (Novasports2)
19:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Λειψία (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Αμβούργο (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μπορντό (Novasports Start)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Κυριακή 19-09-2021
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports Prime)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Ολλανδία 2η ημέρα (Novasports6)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σεν Πάουλι-Ινγκολσταντ (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
18:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports4)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Παναιτωλικός (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Αϊντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου: Πάρμα-Κρεμονέζε (Novasports5)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Δευτέρα 20-09-2021
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 5η αγωνιστική:
Φροζινόνε-Μπρέσια (Novasports4)
Τρίτη 21-09-21
15:00 Bundesliga Golden Shoe Award (Novasports3)
20:00 Προκριματικά Μουντιάλ Γυναικών 2η αγωνιστική: Ελλάδα-Καζακστάν
(Novasports Prime)
Τετάρτη 22-09-21
17:45 Pre Game Show Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
TBC Η Ώρα των πρωταθλητών - Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μονακό-Σ.Ετιέν (Novasports3)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Ρενς (Novasports6)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μπορντό (Novasports Start)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Τρουά (Novasports6)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Μαρσέιγ (Novasports Start)
22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών - Β’ μέρος (Novasports Prime)
Πέμπτη 23-09-21
Παρασκευή 24-09-21
19:30 Β’ κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 8η αγωνιστική: Χαϊντενχάιμ-Ντάρμσταντ (Novasports3)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπάγερν (Novasports Prime)
22:00 EFL Championship 9η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
Σάββατο 25-9-2021
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μίντλεσμπρο (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Χέρτα (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λεβερκούζεν-Μάιντς (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Κολωνία (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χοφενχάιμ-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Μπόρνμουθ-Λούτον (Novasports6)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ (NovasportsPrime)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Στρασβούργο-Λιλ (Novasports2)
21:30 H Ώρα των πρωταθλητών – Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χάνσα Ροστόκ-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λοριάν (Novasports Start)
23:30 Superleague Triatlon: Μαλιμπού (Novasports5)
Κυριακή 26-09-2021
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Ρεν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Διναμό Δρέσδης-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
18:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Μονακό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός
(Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική: Τερνάνα-ΣΠΑΛ
(Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λανς (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρέντο-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Δευτέρα 27-09-2021
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάνννα-ΟΦΗ (Novasports2)
19:00 Pre Game Show Ατρόμητος-Άρης (NovasportsPrime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Άρης (Novasports Prime)