Μεταγραφές
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (24 Σεπτεμβρίου – 4 Οκτωβρίου)
Παρασκευή 24-09-21
19:30 Β’ κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 8η αγωνιστική: Χαϊντενχάιμ-Ντάρμσταντ (Novasports3)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπάγερν (Novasports Prime)
22:00 EFL Championship 9η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
Σάββατο 25-9-2021
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μίντλεσμπρο (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Χέρτα (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λεβερκούζεν-Μάιντς (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Κολωνία (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χοφενχάιμ-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Μπόρνμουθ-Λούτον (Novasports6)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ (NovasportsPrime)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Στρασβούργο-Λιλ (Novasports2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 1η αγωνιστική: Νάπολι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:30 H Ώρα των πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χάνσα Ροστόκ-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λοριάν (Novasports Start)
23:30 Superleague Triatlon: Μαλιμπού (Novasports5)
Κυριακή 26-09-2021
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Ρεν (Novasports5)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Διναμό Δρέσδης-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
15:30 Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός
(Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
18:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Μονακό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 6η αγωνιστική: Τερνάνα-ΣΠΑΛ
(Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λανς (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρέντο-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Δευτέρα 27-09-2021
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάνννα-ΟΦΗ (Novasports2)
19:00 Pre Game Show Ατρόμητος-Άρης (NovasportsPrime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Άρης (Novasports Prime)
Τρίτη 28-09-2021
Τετάρτη 29-09-2021
20:00 Playmakers (Novasports Prime) *(η συκεκριμένη εκπομπή δεν είναι live)
Πέμπτη 30-09-2021
19:00 Playmakers (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Μονακό-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (NovasportsPrime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντόλου Εφές (Novasports4)
22:00 Playmakers (Novasports Prime)
Παρασκευή 1-10-2021
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ζενίτ (Novasports2)
19:30 B’ κατηγορία γερμανικού πρωτάθλήματος 9η αγωνιστική: Άουε-Αμβούργο (Novasports3)
20:00 Playmakers (Novasports Prime)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (NovasportsPrime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζάλγκιρις (Novasports Start)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Κολωνία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
21:45 EFL Championship 11η αγωνιστική: Στόουκ-Γ.Μπρόμιτς (Novasports6)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Λανς-Ρενς (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
23:00 Playmakers (Novasports Prime)
Σάββατο 2-10-2021
14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Φούλαμ (Novasports4)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Χοκενχάιμ Γερμανία 1η μέρα (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Χοφενχάιμ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Φράιμπουργκ (Novasports6)
17:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Ρέντινγκ (Novasports Start)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Στρασμπούρ (Novasports2)
19:30 H Ώρα των πρωταθλητών Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μπόχουμ (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Άρης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
21:00 Pre Game Show Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Νυρεμβέργη-Ανόβερο (Novasports3)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 2η αγωνιστική: Μπρίντιζι-Σάσαρι (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μπρεστ (Novasports2)
22:30 H Ώρα των πρωταθλητών Β’ μέρος (Novasports Prime)
Κυριακή 3-10-2021
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Ίγκολσταντ (Novasports3)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Χοκενχάιμ Γερμανία 2η μέρα (Novasports6)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
18:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Τρέντο (Novasports4)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα:Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 7η αγωνιστική: Μπενεβέντο-Περούτζια
(Novasports4)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σ.Ετιέν-Λιόν (Novasports2)
22:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Δευτέρα 4-10-2021