ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (8 - 20 Δεκεμβρίου)

Close

Τετάρτη 8-12-2021

18:30   Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Τρέντο (Novasports4)

19:30   Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μπουντούτσνοστ (Novasports Prime)

21:00   Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports Start)

21:30   Eurocup: Μετροπολιτάν-Παρτίζαν (Novasports5)

22:00   Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ουλμ (Novasports4)

 

Πέμπτη 9-12-2021

19:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

19:00   Ευρωλίγκα 14η αγωνιστική: Ζενίτ-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

20:45 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αναντολού Εφές (Novasports4)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βιλερμπάν (Novasports Start)

22:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

04:00   (ξημερώματα Παρασκευής) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Iowa-Iowa St. (Novasports Prime)


Παρασκευή 10-12-2021

19:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 17η αγωνιστική: Σάλκε-Νυρεμβέργη (Novasports2)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports Start)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Prime)

21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Κολωνία-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Ναντ-Λανς (Novasports2)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης  (Novasports4)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

22:00   Παγκόσμιο πρωτάθλημα βόλεϊ συλλόγων ανδρών Ημιτελικός (Novasports6)

01:30   Παγκόσμιο πρωτάθλημα βόλεϊ συλλόγων ανδρών Ημιτελικός (Novasports6)

 

Σάββατο 11-12-2021

14:30   EFL Championship 22η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Κόβεντρι (Novasports2)

16:00   Matchday Live (Novasports Prime)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς (Novasports3)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Ντόρτμουντ  (Novasports5)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Γκλάντμπαχ  (Novasports6)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Αρμίνια Μπίλεφελντ  (Novasports Start)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Χοφενχάιμ  (Novasports News)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος (Novasports2)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονπελιέ (Novasports4)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports Prime)

19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports3)

21:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 11η αγωνιστική: Τρεβίζο-Πέζαρο (Novasports4)

21:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Σεντ Ετιέν (Novasports2)

01:30   Παγκόσμιο πρωτάθλημα βόλεϊ συλλόγων ανδρών Τελικός (Novasports6)

 

Κυριακή 12-12-2021

05:00   Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Houston-Alabama (Novasports Prime)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports Prime)

14:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Χάνσα Ροστόκ (Novasports2)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)

16:45   Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports2)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports2)

18:00   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Μαρσέιγ (Novasports4)

18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερ Λεβερκούζεν   (Novasports3)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports Prime)

20:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Κρεμόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)

21:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

21:30   Β΄ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 17η αγωνιστική: Ρετζίνα-Αλεσάντρια (Novasports6)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό (Novasports2)

 

Δευτέρα 13-12-2021

19:00   40η Γιορτή - Βραβεία 2020-2021 ΠΣΑΠΠ (Novasports Prime)

21:45   Monday Football Club (Novasports Prime)

21:45   EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports3)


Τρίτη 14-12-2021

17:15   Ελληνικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός  (Novasports Prime)

19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Στουτγκάρδη-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)

19:30 Ευρωλίγκα 15η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Μπασκόνια (Novasports4)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα (Novasports Start)

20:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)

21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Χέρτα (Novasports2)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπόχουμ (Novasports3)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Κολωνία (Novasports6)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)

23:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

04:00 (ξημερώματα Τετάρτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Alabama-Memphis (Novasports Prime)

 

Τετάρτη 15-12-2021

16:45   Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports2)

17:00   Η Ώρα των πρωταθλητών, Α΄μέρος (Novasports Prime)

17:15   Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports2) 

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)

19:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Ολυμπιακός  (Novasports Prime) 

19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)

20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports4)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μονακό (as live 23.00 Novasports Start)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)

21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ζενίτ (Novasports Start)

21:30   Η Ώρα των πρωταθλητών, B΄μέρος (Novasports Prime)

21:30 EuroCup 7η αγωνιστική: Παρτίζαν-Σλασκ Βρότσλαβ (Novasports1)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Γκρόιτερ Φιρτ  (Novasports2)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Λειψία  (Novasports3)

21:30 EuroCup: Βίρτους Μπολόνια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports5)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ  (Novasports6)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Φράιμπουργκ  (Novasports News)

23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports4)

 

Πέμπτη 16-12-2021

19:45 Ευρωλίγκα 16η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Μπασκόνια (Novasports Start)

20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές  (Novasports5)

21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ρεάλ Μαδρίτης  (Novasports4)

21:45 Novasports Football Club (Novasports1)

23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

 

Παρασκευή 17-12-2021

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)

19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 18η αγωνιστική: Χολστάιν Κίελ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports2)

20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)

20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Ζενίτ  (Novasports Start)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βιλερμπάν  (Novasports Prime)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ (Novasports3)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «64»: Παρί FC-Λιόν (Novasports2)

23:00 Playmakers, B’ μέρος (Novasports Prime)

23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: St.Bonaventure-Virginia Tech (Novasports4)



Σάββατο 18-12-2021

14:00   Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων-βόλεϊ γυναικών: Α΄ημιτελικός (Novasports6)

14:30   EFL Championship 23η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Μπόρνμουθ (Novasports2)

16:00 Matchday Live (Novasports Prime)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports2)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μάιντς (Novasports3)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ (Novasports4)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Άουγκσμπουργκ (Novasports5)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports Start)

17:00   EFL Championship: Κόβεντρι-Στόουκ (Novasports News)

17:30   Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων-βόλεϊ γυναικών: B΄ημιτελικός (Novasports6)

19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «64»: Λιλ-Οσέρ (Novasports2)

19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Ντόρτμουντ (Novasports3)

21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Σάλκε (Novasports3)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «64»: Ρεν-Λοριάν(Novasports2)

 

Κυριακή 19-12-2021

14:30   Pre Game Show Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports Prime)

14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

14:45   Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «64»: Rocheville-Μαρσέιγ (Novasports5)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports Prime)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

17:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος  (Novasports Prime)

17:30   Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων-βόλεϊ γυναικών: Τελικός (Novasports6)

18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Στουτγκάρδη (Novasports2)

18:30   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 12η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports Start)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)

21:30 Η Ώρα των πρωταθλητών, Β’ μέρος  (Novasports Prime)

21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού  πρωταθλήματος 18η αγωνιστική: Λέτσε-Βιτσέντζα (Novasports Start)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «64»: Aulnoye FC-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

 

Δευτέρα 20-12-2021

19:00   Pre Game Show Άρης-Ιωνικός (Novasports Prime)

19:30   Ελληνικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άρης-Ιωνικός (Novasports Prime)

21:45   Monday Football Club (Novasports Prime)

21:45   EFL Championship 23η αγωνιστική: Φούλαμ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2)