Μεταγραφές
Οι διαιτητές της Επίλεκτης Κατηγορίας της ΣΤΟΚ
Ορίστηκαν οι διαιτητές για την πρεμιέρα του Παγκύπριου Πρωταθλήματος της Επίλεκτης Κατηγορίας της ΣΤΟΚ.
Δείτε αναλυτικά:
1η Αγωνιστική
Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
16:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
16:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
16:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
16:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
16:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
16:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
16:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Παρατηρητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑ
ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
16:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Παρατηρητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ - Π.Ο. ΑΔΩΝΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
16:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
16:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κυριακή, 26 Σεπτεμβρίου 2021
ΠΑΟΚ ΚΛΗΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
16:30
Στάδιο ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
16:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Παρατηρητής ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ