Αυτοί σφυρίζουν στην Γ' κατηγορία

Close
Αυτοί σφυρίζουν στην Γ' κατηγορία

Ορίστηκαν οι διαιτητές για την 12η αγωνιστική της Γ' κατηγορίας...

Οι ορισμοί:

Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Παρατηρητής ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 

Από την ιστοσελίδα της ΚΟΠ