ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 10ης αγωνιστικής...

Close
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 10ης αγωνιστικής...

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2019/20 / 10η Αγωνιστική. Οι ορισμοί των διαιτητών...

Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΑΝΘΟΥ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

14:30
Στάδιο ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ