Αυτοί σφυρίζουν στη Γ' κατηγορία

Close
Αυτοί σφυρίζουν στη Γ' κατηγορία

Ορίστηκαν οι διαιτητές για την 18η Αγωνιστική της Γ' Κατηγορίας...

Οι ορισμοί:

Παρασκευή, 2 Απριλίου 2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΠΕΓΕΙΑ 2014

18:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ

Σάββατο, 3 Απριλίου 2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΡΑΝΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
16:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
16:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Κυριακή, 4 Απριλίου 2021
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ - ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ

16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ - ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
16:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
 

Από την ιστοσελίδα της ΚΟΠ