Ορισμοί στη Γ΄Κατηγορία και Επίλεκτη Κατηγορία

Close
Ορισμοί στη Γ΄Κατηγορία και Επίλεκτη Κατηγορία

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2021/22
14η Αγωνιστική

Σάββατο, 15 Ιανουαρίου 2022
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Κυριακή, 16 Ιανουαρίου 2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Παρατηρητής ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ
 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 15 Ιανουαρίου 2022
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
14:30
Στάδιο ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΡΕΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ

ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Παρατηρητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ - ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - Π.Ο. ΑΔΩΝΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΡΙΠΙΤΣΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Παρατηρητής ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

Κυριακή, 16 Ιανουαρίου 2022
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.

ΠΑΟΚ ΚΛΗΡΟΥ - ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
14:30
Στάδιο ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ