Αυτοί σφυρίζουν στην Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ

Close
Αυτοί σφυρίζουν στην Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ

Ορίστηκαν οι διαιτητές για την 3η Αγωνιστική στην Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ...

Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Π.Ο. ΑΔΩΝΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ

Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ - ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Παρατηρητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
15:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 - ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΣΩΤΗΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2021
ΠΑΟΚ ΚΛΗΡΟΥ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C
.
15:30
Στάδιο ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
 

Από την ιστοσελίδα της ΚΟΠ