Οι διαιτητές στην Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ

Close
Οι διαιτητές στην Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ

Ορίστηκαν οι διαιτητές για την 7η Αγωνιστική της Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ...

Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2021
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ

Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ - ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΛΗΡΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ

ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ - Π.Ο. ΑΔΩΝΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
14:30
Στάδιο ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 - ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ

Κυριακή, 21 Νοεμβρίου 2021
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ