Πέρασε «αέρας» με ΚΑΥΤΟ Κολοκούδια! (φώτος)

Μεγάλη νίκη για την Αγία Νάπα στην Ερήμη. Οι «Πορτοκαλί» συνέτριψαν με 5-0 την ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα και έφτασαν στους 17 βαθμούς. Ανώτεροι οι φιλοξενούμενοι δεν κατάφερε η ΕΝΥ να πάρει κάτι από το ματς. Τρομερό απόγευμα από τον Κολοκούδια που ήρθε από τον πάγκο και σκόραρε χατ τρικ. Στους 6 έμεινε η ΕΝΥ. Η ιστοσελίδα μας www.kerkida.net ήταν στην Ερήμη.

εεφεε

- Έναρξη στο ματς

- 2' Κερδίζει πέναλτι η Αγία Νάπα. Ο Νιόκκας ανέτρεψε τον Περατικό.

- 3' ΓΚΟΛ και 0-1 η Αγία Νάπα, ο Τριμπό εύστοχος από τα 11 βήματα.

- 20' Χωρίς κάποια φάση ο αγώνας μετά το γκολ του Τριμπό. Ελαφρώς καλύτερη η Αγία Νάπα.

- 30' Δεν αλλάζει το σκηνικό. Η Αγία Νάπα κρατάει το υπέρ της 0-1.

- 44' Μεγάλη ευκαιρία για την ΕΝΥ, ο Βασιλείου έχασε ευκαιρία για να ισοφαρίσει. Η κεφαλιά του πέρασε μόλις έξω.

Ημίχρονο

Έναρξη στο Β' ημχρονο

- 54' ΓΚΟΛ η Αγία Νάπα και 0-2! Ο Περατικός με δυνατό σουτ διπλασιάζει τα τέρματα των Πορτοκαλί.

- 65' Ανέβηκε ο ρυθμός στο παιχνίδι, η μπάλα ανεβοκατεβαίνει οι δυο ομάδες ψάχνουν το γκολ. Η Αγία Νάπα για να κλειδώσει το ματς, η ΕΝΥ για να μειώσει και να επιστρέψει στην διεκδίκηση θετικού αποτελέσματος.

- 67' ΓΚΟΛ η Αγία Νάπα και 0-3! Ο Κολοκούδιας στη σωστή θέση με κοντινό πλασέ σφραγίζει το διπλό των "Πορτοκαλί"

- 78' ΓΚΟΛ η Αγία Νάπα και 0-4! Ξανά ο Κολοκούδιας σκοράρει με ασίστ του Πεχλιβάνη.

- 80' ΓΚΟΛ η Αγία Νάπα, 0-5! Ο Κολοκούδιας σκοράρει και φτάνει στο χατ τρικ! Δεύτερη ασίστ ο Πεχλιβάνης.